Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

28 лютого 2018 року Міністерство енергетики та вугільної промисловості України призначило Наглядову раду нового незалежного оператора газотранспортної системи – ПАТ «Магістральні газопроводи України» на підставі рішення Комітету з призначення керівників особливо важливих підприємств, до якого входять спостерігачі від дипломатичних установ та міжнародних фінансових організацій. 

 

Карина Лучинкіна (Karina Luchinkina). Народилась та виросла в Україні, але більшу частину своєї професійної кар’єри Карина Лучинкіна присвятила роботі зі світовими комерційними організаціями з метою втілення передового міжнародного досвіду у роботі з клієнтами у більше ніж 30 країнах протягом 18 років роботи у всесвітньовідомій компанії. Пані Лучинкіна вільно володіє англійською, українською та російською мовами, має ступінь з інженерії та маркетингу, закінчила Національних технічний університет України, здобула ступінь Магістра Бізнесу Лондонської школи бізнесу. Як директор міжнародної аудиторської компанії була відповідальна за сферу управління ризиками та контроль, орієнтуючись на країни з ринками, що формуються, які входять до складу Центральної та Східної Європи, а також Азії, Середнього Сходу та Африки. Пані Лучинкіна працювала з багатьма міжнародними енергетичними та державними компаніями, як консультант Рад та керівників вищої ланки, працюючи з проектами у наступних сферах: управління ризиками та контроль; стратегічне планування; ефективність внутрішнього аудиту; управління інвестиційними проектами. 

"Газовий трубопровід є одним із найважливіших національних надбань України, а МГУ – повинна бути його прапороносцем. На мою думку Наглядова рада повинна встановити стандарт корпоративного управління та відповідну процедуру дотримання такого стандарту для інших українських державних компаній в ході реформування їх процесів управління", - відзначає Карина Лучинкіна. 

 

Ян Чадам (Jan Chadam). За останні вісім років професійна діяльність була пов’язана з ринком природного газу та інфраструктурою. У лютому 2009 р. пан Чадам приєднався до польського оператора систем передачі «GAZ-SYSTEM S.A.» в якості члена Ради правління, відповідального за фінанси (Директор фінансового відділу). Менше ніж через п’ять місяців, у червні 2009 р., був призначений на посаду Президента  компанії. В момент, коли Ян Чадам взяв на себе обов’язок керувати компанією, ринок природного газу Польщі залежав від східних шляхів постачання більше ніж на 90%. Підготовка та виконання інфраструктурних проектів, а також втілення нової моделі ринку, яке відбулося на час роботи пана Чадам в компанії «GAZ-SYSTEM», дозволили відкрити польському ринку нові напрямки поставок. В результаті цього, у Польщі поставки зі Сходу можуть бути наразі повністю замінені альтернативними джерелами, в тому числі світовим ринком зрідженого природного газу (ЗПГ) через термінал імпорту ЗПГ, який було зведено в м. Свиноуйсьце. Пан Ян Чадам розробив та контролював проект «Polskie LNG» з моменту його приєднання до «GAZ-SYSTEM», оскільки проект терміналу був розроблений компанією «GAZ-SYSTEM», яка повністю володіє «Polskie LNG». З квітня 2015 р. по травень 2017 р. пан Чадам безпосередньо контролював виконання проектів як Президент Ради правління «Polskie LNG».

"Я сподіваюсь, що мої професійні знання, досвід та мої вагомі зв’язки з різноманітними фінансовими та європейськими організаціями можуть успішно використовуватися в інтересах МГУ. Зокрема, у сфері розвитку відповідної комерційної структури, розробки та будівництва економічно обґрунтованої інфраструктури, фінансових результатів діяльності компанії та покращення показників розвитку, отримуючи фінансування від міжнародних фінансових організацій", - прокоментував Ян Чадам.

 

Фабріс Нуайлан (Fabrice Noilhan). На сьогоднішній день працює Старшим виконавчим віце-президентом французької енергетичної компанії . Курує напрямок діяльності компанії на газовому ринку Європи. Відповідає за баланс прибутків та збитків портфелю контрактів обсягом (включаючи бюджетування, середнє-строкове планування). Ініціював та успішно проводив переговори щодо контрактів з постачання/продажу газу, керував оптимізацією та хеджуванням ризиків глобального портфелю. Розробив та запровадив стратегію постачання газу і супроводжувальної логістики.   Під час роботи в Міністерстві енергетики Франції (2005 - 2009) відповідав за пріоритетність безпеки постачання під час головуванням Франції в Євросоюзі, представляв Францію у різних комітетах з питань нафти та газу (у Євросоюзі, міжнародних енергетичних агенціях, Енергетичній хартії, Енергетичній спільноті, Великій сімці /Великій вісімці G7/G8 ... ).

Виконує представницьку функцію в компанії Dunkerque LNG та в Асоціації газової промисловості Франції. Має 12 років робочого досвіду в енергетичному та нафтогазовому секторах, які надали глибокі знання технічних, комерційних, фінансових, регуляторних та політичних питань. Здобув ступінь магістра з математики, ступінь магістра з обчислюваних дисциплін від університету Algorithmics Ecole Normale Superleure (Париж) та диплом інженера- магістра від університету Corps des Mlnes (Париж, Франція). 

 

Адомас Аудіцкас (Adomas Audickas).

Має більш ніж 15 річний професійний досвід в сфері інвестиційного банкінгу, корпоративного банкінгу, державного управління та управлінського консалтингу.

На сьогоднішній день є Заступником Голови правління Української Академії Корпоративного Управління, а також є Членом Наглядової ради Укрзалізниці.

З квітня 2017 по серпень 2019 року працював радником Прем`єр-міністра України. З лютого 2010 по грудень 2012 року працював заступником Міністра в Уряді Литовської Республіки. З вересня 2013 по січень 2015 року був партнером консалтингової компанії UAB Civitta, яка спеціалізувалась на послугах по залученню грантів та управлінні проектами, дослідженню ринків та підтримки прогресивних стартапів.

На початку 2015 року заснував та очолював до квітня 2016 року консалтингову компанію SOE Reload. Здобув вищу освіту за спеціальністю "Математика" в 2005 році на базі Вільнюського університету. Закінчив Редінг університет (Великобританія, 2008 р.) за спеціальністю "Фінанси" та французьку бізнес-школу INSED (2014 р.) за спеціальністю "Ділове адміністрування".

 

Віктор Пинзеник (Viktor Pynzenyk) – доктор економічних наук, професор. 

Майже 30 років трудової діяльності присвятив роботі в органах державної влади на посадах першого віце-прем'єр-міністра, віце-прем’єр-міністра, міністра економіки, міністра фінансів кількох урядів. Займався трансформацією української економіки у ринкову, макроекономічною стабілізацією, введенням в обіг національної валюти, структурними реформами в окремих секторах національної економіки. Має практичний досвід у сферах державного управління, фінансового планування, у міжнародній співпраці, фінансуванні та залученні інвестицій.

Входив до наглядової ради АТ Укрсиббанк BNP PARIBAS GROUP. Народний депутат України семи скликань. Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка. Володіє українською, англійською, російською мовами.