Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

28 лютого 2018 року Міністерство енергетики та вугільної промисловості України призначило терміном на 3 роки наглядову раду нового незалежного оператора газотранспортної системи – ПАТ «Магістральні газопроводи України». 

Наказом Міністерства енергетики України від 01.10.2021 №229 призначено новий склад наглядової ради АТ «МГУ» терміном на 3 роки. Наглядова рада розпочала свою діяльність із 5 жовтня 2021 року.

 

Уберт Беттонвіль - Голова Наглядової ради

Має 25 років досвіду роботи на ринку природного газу в компанії FLUXYS (Бельгія) за регуляторним та комерційним напрямками, в галузях фінансів, внутрішнього аудиту, розвитку бізнесу. З 2011 року Уберт Беттонвіль, обіймаючи посаду директорки з комерційної діяльності, входила до Виконавчого комітету і координувала напрямки з транспортування, зберігання газу, роботи LNG терміналів та хабів, відповідала за роботу департаменту продажів, маркетинг та розвиток бізнесу, за взаємодію операторів мереж розподілу з промисловими підприємствами.
З 2013 року обіймала різні керівні посади, була Головою та членкинею правління, у різних компаніях групи FLUXYS у Західній Європі.
Уберт Беттонвіль має глибокі знання та досвід у питаннях розвитку і функціонування регульованих ринків газу в Європі, зокрема у сфері комерційного розвитку, корпоративного управління, управління взаємодії із заінтересованими сторонами, управління перетвореннями, стратегії та фінансів.

 

 

 

Тетяна Федорова - заступниця Голови наглядової ради 

Пані Федорова має досвід плідної роботи в компанії НАК «Нафтогаз України». У 2015 – 2017 рр. працювала на посадах начальника Управлiння судової роботи Юридичного департаменту, у 2020 – 2021 очолювала Департамент з боргових зобов’язань НАК «Нафтогаз України». У 2017 – 2020 рр. входила до складу Правління АТ «Укртрансгаз».

 

 

 

 

Ірина Марушко - незалежна членкиня Наглядової ради
Ірина Марушко керує українською юридичною фірмою Marushko
Law Office, має багаторічний досвід роботи у провідних вітчизняних та
міжнародних юридичних фірмах.
Пані Марушко є визнаним експертом у сфері міжнародного банківського і
фінансового права, корпоративного права та вирішення міжнародних спорів.
Має ступінь магістра права Київського національного економічного
університету та Лондонського університету, є стипендіатом Інституту арбітрів
та закінчила курс Української академії корпоративного управління у 2019 році.

 

 

 

Віктор Пинзеник член наглядової ради, представник держави

Доктор економічних наук, професор. 

Майже 30 років трудової діяльності присвятив роботі в органах державної влади на посадах першого віце-прем'єр-міністра, віце-прем’єр-міністра, міністра економіки, міністра фінансів кількох урядів. Займався трансформацією української економіки у ринкову, макроекономічною стабілізацією, введенням в обіг національної валюти, структурними реформами в окремих секторах національної економіки. Має практичний досвід у сферах державного управління, фінансового планування, у міжнародній співпраці, фінансуванні та залученні інвестицій.

Входив до наглядової ради АТ Укрсиббанк BNP PARIBAS GROUP. Народний депутат України семи скликань. Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка. 

 

 

Ян Чадам – незалежний член наглядової ради

Професійна діяльність Яна Чадама пов’язана, серед іншого, з ринком природного газу та інфраструктурою. У лютому 2009 р. пан Чадам приєднався до команди польської компанії-газового оператора «GAZ-SYSTEM S.A.» в якості члена Ради правління, відповідального за фінанси (Директор фінансового відділу). У червні 2009 р. був призначений на посаду президента  компанії. На той час, коли Ян Чадам взяв на себе управління компанією, ринок природного газу Польщі більше, ніж на 90% залежав від східних шляхів постачання. Розробка та реалізація інфраструктурних проектів, втілення нової моделі газового ринку під керівництвом пана Чадама дозволили відкрити польському ринку нові напрямки поставок. На сьогодні газопостачання до Польщі зі сходу повністю замінене альтернативними джерелами. 

Ян Чадам розробив проект «Polskie LNG» та керував ним з моменту приєднання до «GAZ-SYSTEM». З квітня 2015 р. по травень 2017 р. безпосередньо контролював виконання проектів на посаді Президента Ради правління «Polskie LNG».

З 2019  є членом наглядової ради Аеропорту Люблін (Польща).

Пан Чадам працює професором університету Марії Кюрі-Склодовської (Люблін/ Польща)