Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

28 лютого 2018 року Міністерство енергетики та вугільної промисловості України призначило Наглядову раду нового незалежного оператора газотранспортної системи – ПАТ «Магістральні газопроводи України» на підставі рішення Комітету з призначення керівників особливо важливих підприємств, до якого входять спостерігачі від дипломатичних установ та міжнародних фінансових організацій. 

 

Віктор Пинзеник (Viktor Pynzenyk) – доктор економічних наук, професор. 

Майже 30 років трудової діяльності присвятив роботі в органах державної влади на посадах першого віце-прем'єр-міністра, віце-прем’єр-міністра, міністра економіки, міністра фінансів кількох урядів. Займався трансформацією української економіки у ринкову, макроекономічною стабілізацією, введенням в обіг національної валюти, структурними реформами в окремих секторах національної економіки. Має практичний досвід у сферах державного управління, фінансового планування, у міжнародній співпраці, фінансуванні та залученні інвестицій.

Входив до наглядової ради АТ Укрсиббанк BNP PARIBAS GROUP. Народний депутат України семи скликань. Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка. Володіє українською, англійською, російською мовами.