Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

28 лютого 2018 року Міністерство енергетики та вугільної промисловості України призначило Наглядову раду нового незалежного оператора газотранспортної системи – ПАТ «Магістральні газопроводи України» на підставі рішення Комітету з призначення керівників особливо важливих підприємств, до якого входять спостерігачі від дипломатичних установ та міжнародних фінансових організацій. 

 

Карина Лучинкіна (Karina Luchinkina). Народилась та виросла в Україні, але більшу частину своєї професійної кар’єри Карина Лучинкіна присвятила роботі зі світовими комерційними організаціями з метою втілення передового міжнародного досвіду у роботі з клієнтами у більше ніж 30 країнах протягом 18 років роботи у всесвітньовідомій компанії. Пані Лучинкіна вільно володіє англійською, українською та російською мовами, має ступінь з інженерії та маркетингу, закінчила Національних технічний університет України, здобула ступінь Магістра Бізнесу Лондонської школи бізнесу. Як директор міжнародної аудиторської компанії була відповідальна за сферу управління ризиками та контроль, орієнтуючись на країни з ринками, що формуються, які входять до складу Центральної та Східної Європи, а також Азії, Середнього Сходу та Африки. Пані Лучинкіна працювала з багатьма міжнародними енергетичними та державними компаніями, як консультант Рад та керівників вищої ланки, працюючи з проектами у наступних сферах: управління ризиками та контроль; стратегічне планування; ефективність внутрішнього аудиту; управління інвестиційними проектами. 

"Газовий трубопровід є одним із найважливіших національних надбань України, а МГУ – повинна бути його прапороносцем. На мою думку Наглядова рада повинна встановити стандарт корпоративного управління та відповідну процедуру дотримання такого стандарту для інших українських державних компаній в ході реформування їх процесів управління", - відзначає Карина Лучинкіна. 

 

Вольтер Больтц (Walter Boltz). На сьогоднішній день незалежний консультант з питань європейської енергетики, регулювання та енергетичної стратегії. Діючий Член правління Ради стратегічного консультування ERRA (Регіональна асоціація органів контролю електроенергетики, www.erranet.org ); Член апеляційної ради Агентства по взаємодії регулюючих держорганів в області енергопостачання (www.acer.europa.eu). 

Приклади проектів консультування: надання стратегічного консультування ENTSO-G;( Європейська мережа системних операторів передачі газу) в Брюсселі  на теми регулювання на рівні ЄС; надання допомоги Європейській комісії з особливих питань відносин ЄС/Росії; консультування компанії Austrian Rail Infrastructure з питань регулювання; консультування основних німецьких СО на теми регулювання в ЄС; консультування Baker & Mc Kenzie, м. Відень, на тему Регулювання європейської енергетики.

П`ятнадцять років своєї трудової діяльності (2001-2016 роки) присвятив роботі в Державному органі з регулювання енергетики Австрії, на посадах Генерального та Виконавчого директора. Дев`ять років був Членом Регіональної групи управління компанії Pricewaterhouse Coopers. Відповідав за відділи комерційної діяльності «Енергетика та комунальні послуги» та «Підвищення продуктивності» в Австрії. Здійснював постійну співпрацю з PwC в Німеччині, Швейцарії, Сполученому королівстві та філією PwC «Корпоративні фінанси». Також був відповідальним за придбання та реалізацію консультаційних проектів для енергетичних компаній. 

Має великий практичний досвід в міжнародній співпраці на рівні ЄС, а також у сфері фінансового управління, фінансування та інвестування, успішне управління сумами в розмірі до 150 млн. євро 

Освіту здобув у Віденському технічному університеті в Австрії, дипломований інженер (DI відповідає ступеню Магістра наук), магістр наук з технічної фізики. 

 

Ян Чадам (Jan Chadam). За останні вісім років професійна діяльність була пов’язана з ринком природного газу та інфраструктурою. У лютому 2009 р. пан Чадам приєднався до польського оператора систем передачі «GAZ-SYSTEM S.A.» в якості члена Ради правління, відповідального за фінанси (Директор фінансового відділу). Менше ніж через п’ять місяців, у червні 2009 р., був призначений на посаду Президента  компанії. В момент, коли Ян Чадам взяв на себе обов’язок керувати компанією, ринок природного газу Польщі залежав від східних шляхів постачання більше ніж на 90%. Підготовка та виконання інфраструктурних проектів, а також втілення нової моделі ринку, яке відбулося на час роботи пана Чадам в компанії «GAZ-SYSTEM», дозволили відкрити польському ринку нові напрямки поставок. В результаті цього, у Польщі поставки зі Сходу можуть бути наразі повністю замінені альтернативними джерелами, в тому числі світовим ринком зрідженого природного газу (ЗПГ) через термінал імпорту ЗПГ, який було зведено в м. Свиноуйсьце. Пан Ян Чадам розробив та контролював проект «Polskie LNG» з моменту його приєднання до «GAZ-SYSTEM», оскільки проект терміналу був розроблений компанією «GAZ-SYSTEM», яка повністю володіє «Polskie LNG». З квітня 2015 р. по травень 2017 р. пан Чадам безпосередньо контролював виконання проектів як Президент Ради правління «Polskie LNG».

"Я сподіваюсь, що мої професійні знання, досвід та мої вагомі зв’язки з різноманітними фінансовими та європейськими організаціями можуть успішно використовуватися в інтересах МГУ. Зокрема, у сфері розвитку відповідної комерційної структури, розробки та будівництва економічно обґрунтованої інфраструктури, фінансових результатів діяльності компанії та покращення показників розвитку, отримуючи фінансування від міжнародних фінансових організацій", - прокоментував Ян Чадам.

 

Фабріс Нуайлан (Fabrice Noilhan). На сьогоднішній день працює Старшим виконавчим віце-президентом французької енергетичної компанії . Курує напрямок діяльності компанії на газовому ринку Європи. Відповідає за баланс прибутків та збитків портфелю контрактів обсягом (включаючи бюджетування, середнє-строкове планування). Ініціював та успішно проводив переговори щодо контрактів з постачання/продажу газу, керував оптимізацією та хеджуванням ризиків глобального портфелю. Розробив та запровадив стратегію постачання газу і супроводжувальної логістики.   Під час роботи в Міністерстві енергетики Франції (2005 - 2009) відповідав за пріоритетність безпеки постачання під час головуванням Франції в Євросоюзі, представляв Францію у різних комітетах з питань нафти та газу (у Євросоюзі, міжнародних енергетичних агенціях, Енергетичній хартії, Енергетичній спільноті, Великій сімці /Великій вісімці G7/G8 ... ).

Виконує представницьку функцію в компанії Dunkerque LNG та в Асоціації газової промисловості Франції. Має 12 років робочого досвіду в енергетичному та нафтогазовому секторах, які надали глибокі знання технічних, комерційних, фінансових, регуляторних та політичних питань. Здобув ступінь магістра з математики, ступінь магістра з обчислюваних дисциплін від університету Algorithmics Ecole Normale Superleure (Париж) та диплом інженера- магістра від університету Corps des Mlnes (Париж, Франція). 

 

Костянтин Мар’євич. Працює керівником Служби Віце-прем`єр-міністра України, який в Уряді відповідає за енергетику, інфраструктуру та екологію. Супроводжував процес створення ПАТ "Магістральні газопроводи України", - від розроблення основних установчих документів, до закладення філософії роботи компанії. Бере безпосередню участь в комунікації з потенційними міжнародними партнерами ГТС. Також, брав активну участь у впроваджені реформи корпоративного управління в держсекторі (є співавтором законопроекту від 10.05.2017 № 6428).

Працював на керівних посадах в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, де відповідав за розроблення нормативно-правових актів у сфері житлово-комунального господарства. Також був заступником Керуючого справами Верховної Ради України, де, серед іншого відповідав за юридичний напрямок роботи Управління справами Апарату Верховної Ради України.

Має значний юридичний досвід роботи в приватному секторі.
Дипломований магістр права, вищу освіту здобув у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

 

 


Адомас Аудіцкас (Adomas Audickas).
На сьогоднішній день працює радником Прем`єр-міністра України.  З лютого 2010 по грудень 2012 року працював заступником Міністра в Уряді Литовської Республіки. З вересня 2013 по січень 2015 року був партнером консалтингової компанії UAB Civitta, яка спеціалізовувалась на послугах по залученню грантів та управлінні проектами, дослідженню ринків та підтримки прогресивних стартапів.

На початку 2015 року заснував та очолював до квітня 2016 року консалтингову компанію SOE Reload. Здобув вищу освіту за спеціальністю "Математика" в 2005 році на базі Вільнюського університету.  Закінчив Редінг університет (Великобританія, 2008 р.) за спеціальністю "Фінанси" та французську бізнес-школу INSED (2014 р.) за спеціальністю "Ділове адміністрування".