Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

28 лютого 2018 року Міністерство енергетики та вугільної промисловості України призначило Наглядову раду нового незалежного оператора газотранспортної системи – ПАТ «Магістральні газопроводи України» на підставі рішення Комітету з призначення керівників особливо важливих підприємств, до якого входять спостерігачі від дипломатичних установ та міжнародних фінансових організацій. 

 

Каріна Лучінкіна (Karina Luchinkina) народилась і виросла в Україні. Більшу частину професійної кар’єри, понад 18 років, присвятила роботі зі світовими комерційними організаціями, втілюючи передовий міжнародний досвід у співпраці з клієнтами понад 30 країн. На посаді директора міжнародної аудиторської компанії відповідала за управління ризиками та контроль, насамперед на ринках країн, що розвиваються, зі складу Центральної і Східної Європи, Азії, Близького Сходу та Африки. Також пані Лучінкіна співпрацювала з міжнародними енергетичними та державними компаніями на посаді консультанта дорадчих органів і топ-менеджменту в сферах  управління ризиками та контролю; стратегічного планування; внутрішнього аудиту; управління інвестиційними проектами. 

Пані Лучінкіна вільно володіє українською, англійською та російською мовами, має ступінь з інженерії та маркетингу, закінчила Національний технічний університет України, здобула ступінь магістра бізнесу Лондонської школи бізнесу.

 

"Газовий трубопровід є одним із найважливіших національних надбань України, а МГУ повинна бути його прапороносцем. На мою думку, Наглядова рада повинна встановити стандарт корпоративного управління та відповідну процедуру дотримання такого стандарту для інших українських державних компаній в ході реформування їх процесів управління", - відзначає Каріна Лучінкіна. 

 

 

Ян Чадам (Jan Chadam). Професійна діяльність Яна Чадама пов’язана, серед іншого, з ринком природного газу та інфраструктурою. В лютому 2009 р. він приєднався до команди польської компанії газового оператора «GAZ-SYSTEM S.A.» в якості члена Ради правління, відповідального за фінанси (Директор фінансового відділу). Згодом, у червні 2009 р., був призначений на посаду президента  компанії. На той час, коли Ян Чадам взяв на себе управління компанією, ринок природного газу Польщі більше, ніж на 90% залежав від східних шляхів постачання. Розробка та реалізація інфраструктурних проектів, втілення нової моделі газового ринку під керівництвом пана Чадама дозволили відкрити польському ринку нові напрямки поставок. Тож на сьогодні газопостачання до Польщі зі сходу повністю замінене альтернативними джерелами, в тому числі світовим ринком зрідженого природного газу (LNG) через термінал імпорту LNG, побудований у м. Свиноуйсьце. Ян Чадам розробив проект «Polskie LNG» та керував ним з моменту приєднання до «GAZ-SYSTEM», оскільки проект терміналу був розроблений компанією «GAZ-SYSTEM» - власником «Polskie LNG». З квітня 2015 р. по травень 2017 р. пан Чадам контролював виконання проектів на посаді Президента Ради правління «Polskie LNG».

"Сподіваюся,  мої професійні знання, досвід та вагомі зв’язки з фінансовими і європейськими організаціями можуть успішно використовуватися в інтересах МГУ. Зокрема, у сфері розвитку відповідної комерційної структури, розробки та будівництва економічно обґрунтованої інфраструктури, фінансових результатів діяльності компанії та покращення показників розвитку, отримуючи фінансування від міжнародних фінансових організацій", - зазначив Ян Чадам.

 

 

Фабріс Нуайлан (Fabrice Noilhan). На сьогоднішній день працює Старшим виконавчим віце-президентом французької енергетичної компанії . Курує напрямок діяльності компанії на газовому ринку Європи. Відповідає за баланс прибутків та збитків портфелю контрактів обсягом (включаючи бюджетування, середнє-строкове планування). Ініціював та успішно проводив переговори щодо контрактів з постачання/продажу газу, керував оптимізацією та хеджуванням ризиків глобального портфелю. Розробив та запровадив стратегію постачання газу і супроводжувальної логістики.   Під час роботи в Міністерстві енергетики Франції (2005 - 2009) відповідав за пріоритетність безпеки постачання під час головуванням Франції в Євросоюзі, представляв Францію у різних комітетах з питань нафти та газу (у Євросоюзі, міжнародних енергетичних агенціях, Енергетичній хартії, Енергетичній спільноті, Великій сімці /Великій вісімці G7/G8 ... ).

Виконує представницьку функцію в компанії Dunkerque LNG та в Асоціації газової промисловості Франції. Має 12 років робочого досвіду в енергетичному та нафтогазовому секторах, які надали глибокі знання технічних, комерційних, фінансових, регуляторних та політичних питань. Здобув ступінь магістра з математики, ступінь магістра з обчислюваних дисциплін від університету Algorithmics Ecole Normale Superleure (Париж) та диплом інженера- магістра від університету Corps des Mlnes (Париж, Франція). 

 

 

Віктор Пинзеник (Viktor Pynzenyk) – доктор економічних наук, професор. 

Майже 30 років трудової діяльності присвятив роботі в органах державної влади на посадах першого віце-прем'єр-міністра, віце-прем’єр-міністра, міністра економіки, міністра фінансів кількох урядів. Займався трансформацією української економіки у ринкову, макроекономічною стабілізацією, введенням в обіг національної валюти, структурними реформами в окремих секторах національної економіки. Має практичний досвід у сферах державного управління, фінансового планування, у міжнародній співпраці, фінансуванні та залученні інвестицій.

Входив до наглядової ради АТ Укрсиббанк BNP PARIBAS GROUP. Народний депутат України семи скликань. Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка. Володіє українською, англійською, російською мовами.