Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

Спілкуйтеся зі своїми урядами, бізнесом та колегами, щоб посилити військову та іншу допомогу Україні

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну в рамках своєї агресії проти нашої країни, яка розпочалася у 2014 році. Європа не бачила збройних конфліктів такого масштабу та жорстокості з 1939 року. Факти та наявні докази підтверджують, що російські війська здійснюють невибіркові атаки, включаючи повітряні нальоти, удари балістичними ракетами та бомбардування. По всій Україні руйнуються житлові будинки, соціальна та критична інфраструктура. Українським сім’ям довелося тікати від насильства на Західну Україну та сусідні країни.

Російські лідери не приховують, що метою оголошеної війни є підрив суверенітету України. Україна опирається і перемагає, ми виграємо цю війну.

АТ «Магістральні газопроводи України» продовжує виконувати повноваження єдиного учасника ТОВ «Оператор ГТС України». Ті з нас, хто не займається щоденним управлінням, береться за зброю і стає разом зі Збройними Силами України. Кожен з нас робить все можливе, щоб допомогти рідній країні.

Ми закликаємо вас виконати такі дії, якщо ви бажаєте і надалі допомагати нашій країні:

  1. Бойкот російських пропагандистських ЗМІ, таких як Russia Today, RTR, РИА Новости, повідомляйте про них у соцмережах.
  2. Зробіть пожертву. Нижче наведений список перевірених ініціатив зі збору коштів та банківські реквізити для пожертв у різних валютах:
  • Рахунок Національного Банку України для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Банківські реквізити для пожертв .
  • Пожертви Міністерству оборони на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України. Банківські реквізити для пожертв.
  • Save Life – благодійний фонд, який допомагає українській армії з 2014 року. Посилання для пожертви – оберіть «Допомога армії».
  • Army SOS – пожертва для армії. Банківські реквізити для пожертви.
  1. Використовуйте та розповсюджуйте тільки надійні джерела інформації. Дуже важливо, щоб світ отримував лише правдиві та підтверджені факти про російську агресію проти України. Ви можете покладатися на ці офіційні українські джерела:
  1. Спілкуйтеся зі своїми урядами, бізнесом та колегами, щоб посилити військову та іншу допомогу Україні, а також суворі санкції проти Росії.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!