Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

Під керівництвом Володимира Кістіона здійснюватиметься оновлення Плану з реформування газового сектору

26 травня 2017 року, м. Київ - Сьогодні відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона з Головою Секретаріату Європейського Енергетичного Співтовариства Янезом Копачем.

Зустріч була присвячена обговоренню стану впровадження реформ у газовому секторі України, зокрема, виконання плану з відокремлення діяльності з транспортування та зберігання природного газу (анбандлінг).

Володимир Кістіон поінформував Янеза Копача про досягнення робочої групи з прискорення реформи НАК «Нафтогаз України».

«Наразі відокремлення діяльності з транспортування природного газу є одним з ключових завдань які стоять перед Урядом України. Як вам відомо основним проблемним питанням реалізації цього процесу стало наповнення ПАТ «Магістральні газопроводи України» майном, необхідним для його функціонування. Нарешті, за результатами тривалих дискусій та опрацювань, ми маємо оптимальне бачення наповнення майном ПАТ «МГУ», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Також він повідомив, що вирішується питання з фінансуванням ПАТ «МГУ».

«Важливим для нас питанням на сьогодні є фінансування ПАТ «Магістральні газопроводи», яке впливає в першу чергу на можливість реалізації плану корпоративного управління цієї компанії - формування органів, впровадження структури корпоративного управління тощо. І тут є прогрес, адже 11 квітня цього року у Верховній Раді зареєстровано відповідний законопроект (реєстр № 6340), який передбачає виділення з бюджету 20 млн. грн. Зі свою боку я буду вживати вичерпних заходів для його найшвидшого прийняття», - зауважив Володимир Кістіон.

У ході зустрічі також було досягнуто домовленості щодо початку роботи над оновленням Плану заходів щодо реформування газового сектору, затвердженого розпорядженням КМУ від 25.03.2015 № 375-р., яке відбуватиметься під керівництвом Володимира Кістіона.

Крім того, сторони домовилися, що зустрічі керівника Секретаріату Європейського енергетичного співтовариства і профільного Віце-прем’єр-міністра відбуватимуться систематично.

 

Джерело: Урядовий портал