Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

Конкурентний ринок газу. 10 років з моменту анбандлінгу в ЄС

Анбандлінг, або відокремлення незалежного оператора ГТС – новий і заплутаний для України, але абсолютно не унікальний процес перетворення у світовій практиці.

Німеччина пройшла цей процес ще 10 років тому. І зараз німецькі фахівці активно допомагають Україні вибудувати правильну модель ринку, а також визначити короткострокові ключові цілі та завдання для гармонізації українського регулювання ГТС з регулюванням ЄС.

5 грудня запрошуємо експертів та представників ЗМІ приєднатися до аналізу німецької моделі газового ринку в рамках семінару «Конкурентний ринок газу. 10 років з моменту анбандлінгу у ЄС».

Готуємо порівняльний аналіз кодексів газової мережі в Україні та Німеччині в контексті впровадження Україною європейських нормативно-правових актів, що здійснюють регулювання ГТС.

Серед гостей та спікерів заходу: Члени Парламенту, керівники департаментів та ключові спеціалісти Міністерства Фінансів України, НКРЕКП, ОГТСУ, УТГ, УЕБ, представники товариства Dixi Group та представники газовидобувних компаній, представники торгових / транспортних компаній.  

 

Коли: 5 грудня 2019 року, початок о 9:00

Де: Готель Прем’єр Палас, вул. Пушкінська 29, м. Київ

 

Акредитація: просимо надсилати дані для акредитації на подію (у форматі ПІБ, ЗМІ або організація, посада, електронна пошта, телефон) на адресу [email protected] або за телефоном 044-364-32-75