Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

МГУ оголошує міжнародну програму розвитку лідерства

08 квітня 2019 року, м. Київ - Публічне акціонерне товариство «МАГІСТРАЛЬНІ ГАЗОПРОВОДИ УКРАЇНИ» наразі проводить активну підготовку до процесу анбандлінгу. Товариство чітко усвідомлює, що перед тим, як стати повноцінним оператором газотранспортної системи (ОГТС) України на початку 2020 року, існує необхідність подальшого інвестування у розвиток кадрового потенціалу для забезпечення талановитого складу майбутніх керівників відокремленого ОГТС.

З цією метою ПАТ «МГУ» в партнерстві з ОДЖЕРС БЕРНДТСОН "ODGERS BERNDTSON" (світовий лідер в області пошуку керівників і міжнародного рекрутингу, який забезпечує комплексний підхід до вибору і розвитку лідерських якостей) розпочинає Міжнародну програму для підготовки спеціалістів в партнерстві з рядом європейських ОГТС.

Метою програми є розвиток майбутніх спеціалістів українського газового сектору шляхом організації та проходження стажування за кордоном. ПАТ «МГУ» отримало від європейських ОГТС в кількох країнах підтвердження про готовність їх участі у програмі.

На першому етапі за допомогою ОДЖЕРС БЕРНДТСОН ПАТ «МГУ» планує обрати 10 найкращих кандидатів.

Ми очікуємо, що стажер ПАТ «МГУ» розпочне програму з 2-тижневого тренінгу в Товаристві, та наступними 6-9 місяцями стажування в одному з європейських ОГТС, де буде працювати з різними функціональними сферами в компанії. Після повернення в Україну, очікується, що стажер братиме участь у проектах ПАТ «МГУ» для того, щоб втілити на практиці здобуті знання.

Після завершення програми найуспішнішим стажерам буде запропоновано подати заявку на постійне працевлаштування в ПАТ «МГУ». Ця програма зі стажування є оплачуваною з фінансовим пакетом, який буде пропонуватися приймаючим ОГТС.

Стажери ПАТ «МГУ» будуть обрані шляхом проведення конкурсного відбору за участі європейського ОГТС.

Ми будемо раді розглянути Вашу заявку, якщо Ви відповідаєте наступним критеріям відбору:

  • зацікавленість у сприянні реформуванню газового сектору України та зацікавленість у газовому секторі;
  • вища освіта (економічна/юридична/технічна);
  • 1-5 років досвіду роботи (досвід роботи в енергетичному секторі є бажаним, але не обов’язковим);
  • вільне володіння англійською мовою, знання інших мов (німецька, французька, італійська, нідерландська, словацька, польська) є перевагою;
  • бажання навчатися;
  • володіння лідерськими навичками; та
  • бажання сприяти розвитку України.

Для того, щоб подати заявку, будь ласка, надішліть нам своє резюме, мотиваційний лист і короткий 1-хвилинний відеоролик, у якому Ви розповідаєте про себе, чому Ви хотіли б взяти участь у програмі і як Ви будете використовувати отриманий досвід. Мова заявки повинна бути англійська, але Ви також можете використати інші мови, щоб продемонструвати вільне володіння ними.

Процес подання заявок закінчується 29 травня 2019 року.

 

Контакти для претендентів:

 

Дмитро Загика

[email protected]

+380 (68) 434 70 38

 

Оджерс БЕРНДТСОН "ODGERS BERNDTSON"

Вул. Ігоровская, 1/8, 2 поверх, офіс 2Б

04070, Київ, Україна

+380 44 353 38 57