Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

МГУ та UNIC підписали Меморандум про партнерство

13 грудня 2019 року, м. Київ - Акціонерне товариство «Магістральні газопроводи України» та Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) підписали Меморандум про партнерство, метою якого є просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу в Україні і розвиток комплаєнс систем на державних підприємствах.

Підписання відбулось за участі виконуючого обов’язки АТ «МГУ» Олександра Лісніченка та голови Виконавчого комітету UNIC Івана Сакаля і голови Секретаріату UNIC Гаяне Каракашян в офісі АТ «МГУ» 13 грудня 2019 року.

Олександр Лісніченко наголосив, що партнерство з UNIC є не тільки вимогою сьогодення, воно допоможе Товариству побудувати ефективні механізми ведення доброчесного бізнесу.

 

Довідково:

Метою діяльності АТ «МГУ» є забезпечити:

- безперебійне транспортування природного газу магістральними газопроводами;

- збереження та максимізація транзиту природного газу в Європу, з потенційним залученням іноземних партнерів;

- ефективна експлуатація та розумне управління об’єктами магістрального трубопровідного транспорту;

- розвиток та вдосконалення газотранспортної системи, ринку природного газу та подальше реформування енергетичного сектору України.

 

Принципами АТ «МГУ» є ефективна, раціональна, відкрита та чесна діяльність товариства у відповідності до чинного законодавства, на засадах доброчесності, та підтримка запровадження таких практик у ділових партнерів.

 

Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) – ініціатива для бізнесу, який прагне працювати прозоро. UNIC започатковано 19 травня 2017 року Радою бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку і Організації економічного співробітництва та розвитку. Метою діяльності Мережі є просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. Компанії-учасники Мережі погоджуються підтримувати добру ділову репутацію та постійно удосконалювати власні стандарти комплаєнсу відповідно до кращих міжнародних практик. Учасниками Мережі є понад 50 українських та міжнародних компаній, які охоплюють більше 50 міст із загальною кількістю понад 100 тисяч співробітників.VUE