Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

Наглядова рада АТ "МГУ" скеровує "Оператора ГТС України" нарощувати обсяги торгів на енергетичній біржі й закликає учасників ринку активніше долучатися до торгів

Наглядова рада АТ "Магістральні газопроводи України" напрацьовує заходи зі збільшення участі ТОВ "Оператор ГТС України" на українській енергетичній біржі для купівлі-продажу газу на балансування газотранспортної системи.

Для створення передумов виходу ТОВ "Оператор ГТС України" на біржу та координації дій Оператора і ТОВ "Українська енергетична біржа" проведено низку зустрічей, напрацьовано і погоджено відповідні документи.

З 19 січня нинішнього року ТОВ "Оператор ГТС України" брав участь у біржових торгах протягом п’яти днів. За результатами торгів придбано понад 3,3 млн. м. куб. газу. Вказані обсяги порівняно невеликі, але значно вищі за обсяги попередніх виходів ТОВ "Оператор ГТС України" на біржу.

Окрім того, Наглядова рада доручила "ОГТСУ" оперативно підготувати пропозиції до плану дій Товариства на період опалювального сезону 2021-2022 рр. для забезпечення ліквідності Оператора та можливості здійснення балансування ГТС.

Зі свого боку Наглядова рада АТ "МГУ" і надалі вживатиме необхідні кроки для нарощування обсягів торгів ТОВ "Оператор ГТС України" на біржі й закликає учасників ринку природного газу активніше долучатися до біржових торгів.