Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

Оновлення складу наглядової ради АТ “Магістральні газопроводи України”

29 травня 2020 року, м. Київ - Сьогодні, 29 травня 2020 року, відбулись річні Загальні збори акціонерів АТ "МГУ" (МГУ). Міністерство фінансів України, як єдиний акціонер МГУ, прийняло рішення про припинення повноважень Вольтера Больтца, Голови Наглядової ради МГУ. Таке рішення було прийнято у зв'язку з неналежною організацією роботи Наглядової ради МГУ.

Наразі Наглядова рада МГУ складається з п'яти членів, а саме трьох незалежних членів - Фабріса Нуайлена, Яна Чадама та Каріни Лучінкіної та двох представників держави - Адомаса Аудікаса та Віктора Пинзеника. Новий незалежний член буде обраний на прозорому конкурсі Номінаційним комітетом.

Адомас Аудіцкас, заступник Голови Наглядової ради, прокоментував рішення Міністерства фінансів України: "Припинення повноважень Вольтера Больтца не матиме негативного впливу на роботу Оператора ГТС України. Наразі в Наглядовій раді МГУ зберігається більшість незалежних членів, відповідно до Плану дій щодо корпоративного управління, що гарантує незалежність у прийнятті рішень".