Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

МГУ розпочинає унікальну Міжнародну програму розвитку лідерства

05 листопада 2019 року, м. Київ/Ессен/Лейпциг - АТ «Магістральні Газопроводи України» спільно з ТОВ «Оператор ГТС України» розпочинає унікальний освітній проект - постійно діючу Міжнародну програму розвитку лідерства для підготовки спеціалістів газотранспортної системи України. 

Сьогодні перші четверо українських фахівців вилетіли на навчальний курс до Німеччини. Представники АТ «Магістральні Газопроводи України» Євген Герман та Антон Лазаревич, а також працівники ТОВ «Оператор ГТС України» Петро Кузенко та Станіслав Голубков. Протягом найближчого місяця вони будуть проходити стажування в німецьких компаніях - операторах газотранспортної системи Open Grid Europe GmbH та ONTRAS Gastransport GmbH. 

Крім того, під час та після закінчення стажування учасників програми чекатиме ряд лекцій та воркшопів з тематичних питань від європейських експертів у сфері газу.

«Основним завданням програми є вивчення та огляд найкращих практик роботи газотранспортного оператора, ознайомлення з його технологіями, бізнес-структурою та організацією функціоналу та відповідних бізнес процесів. Очікується, що під час проходження програми українські представники отримають винятковий досвід роботи, який буде корисним у процесі розбудови інфраструктури газотранспортної системи України», - зазначає в.о. Голови правління АТ «Магістральні газопроводи України» Олександр Лісніченко.

Вкрай важливим, за словами пана Лісніченка, є той факт, що європейські колеги підтримали ініціативу АТ «МГУ» і вкотре, допускаючи наших фахівців до своїх робочих циклів, демонструють готовність сприяти реформам в Україні.

«Проект відокремлення оператора газотранспортної системи є новим досвідом не тільки для МГУ, але й для України взагалі. А отже на ринку фактично бракує фахівців газового сектору, які мають досвід роботи на газовому ринку, що працює за європейськими правилами. Для вирішення цього питання ми прийняли рішення про розвиток власного кадрового потенціалу і вийшли з ініціативою – започаткувати унікальну для України освітню програму підготовки спеціалістів спільно з європейськими колегами. Ми надаємо можливість  українським колегам навчатися та отримувати міжнародне стажування в європейських ОГТС і подібних організаціях, а також вивчати найкращих та визнаних європейських та міжнародних експертів газотранспортної галузі», - пояснює заступник директора з персоналу  Ксенія Губенко.

В рамках підготовки до запуску проекту нам допомагали партнери, яким ми би хотіли виразити окрему вдячність. Так, відібрати кандидатів на стажування нам допомагала  компанія  Odgers Berndtson. Підготуватися поринути у німецькомовне середовище нам сприяли курси при Посольстві Німеччини в Україні.  До того ж, нашу ініціативу підтримали у Німецькому енергетичному агентстві (DENA).

Про новини та успіхи Міжнародної програми розвитку лідерства ми будемо повідомляти на нашому сайті та сторінці у Facebook.