Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

ПАТ «Магістральні газопроводи України» спростовує інформацію про звільнення менеджменту компанії

Прес-реліз для представників ЗМІ

 

ПАТ «Магістральні газопроводи України» спростовує інформацію про звільнення менеджменту компанії

 

20 липня 2018 року, м. Київ - ПАТ “Магістральні газопроводи України” спростовує інформацію, яка була поширена в ЗМІ щодо нібито масового звільнення керівництва підприємства. 

Менеджмент ПАТ «Магістральні газопроводи України» працює в штатному режимі, тому інформація про його звільнення, опублікована на Економічній правді, не відповідає дійсності.

«Заяву на звільнення написав  технічний директор Ігор Бурак. Решту працівників як працювали, так і працюють, в тому числі і я», - коментує в.о. голови правління ПАТ «Магістральні газопроводи України» Валерій Ноздрін.

Він повідомив, що своє обурення з приводу поширення неправдивої інформації, висловила вже Наглядова рада ПАТ «Магістральні газопроводи України», направивши відповідного листа автору публікації.

«Це провокація тих, хто не зацікавлений в проведенні ефективного анбандлінга та інших реформ в нафтогазовій галузі, які наразі здійснюються  Урядом України. Фінансування компанії відбувається своєчасно і в повному обсязі, як власне і передбачено фінансовим планом компанії на 2018 рік», - уточнив В.Ноздрін.

 

ПАТ “Магістральні газопроводи України” звертається до представників засобів масової інформації з проханням ретельно опрацьовувати інформацію та перевіряти її достовірність.