Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

Щодо деяких умов співпраці між ПАТ «МГУ» та НАК «Нафтогаз»

Прес-реліз

29 жовтня 2018 року, м. Київ У світлі останніх подій та наявності великого інтересу до питання анбандлінгу, Публічне акціонерне товариство «Магістральні газопроводи України» (МГУ) хотіло б зробити заяву та підкреслити, що на сьогодні єдиним документом, підписаним між МГУ та ПАТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (Нафтогаз) є Меморандум про взаєморозуміння щодо відокремлення оператора газотранспортної системи між Наглядовими радами МГУ та Нафтогазу. Цей документ має загальний характер та був підписаний з метою зробити перший крок до співпраці обох компаній у роботі з андбандлінгу.

На сьогоднішній день члени Наглядової ради МГУ не отримали жодних пропозицій від Нафтогазу щодо конкретних умов співпраці, які б відповідали законодавству України та могли б бути серйозно розглянуті Наглядовою радою МГУ.

Члени Наглядової ради МГУ не підписали жодну угоду чи будь-який інший документ з Нафтогазом, який будь-яким чином міг би регулювати статус членів Наглядової ради МГУ в якості радників для Комітету з питань етики та відокремлення діяльності з транспортування природного газу Наглядової ради Нафтогазу та/або який би передбачав обов’язок Нафтогазу виплатити винагороду членам Наглядової ради МГУ в обмін на надання будь-яких послуг Комітету з питань етики та відокремлення діяльності з транспортування природного газу.