Введіть запит для пошуку
УКР
ENG

Заява в.о. Голови Правління АТ «Магістральні газопроводи України» з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Етики

16 жовтня 2019 року, м. Київ - Сьогодні у світі відзначається Всесвітній День Етики. Цей день дає нам можливість всебічно усвідомити, чому так важливо приймати етичні рішення, та є приводом нагадати про етичну відповідальність кожного з нас.

Моральні цінності є основою норм поведінки, а кожен окремий вчинок оцінюється за його результатами. Будуючи власне майбутнє в часи глобальних трансформацій, ми, безумовно, приходимо до розуміння того, що етична свідомість і культура суспільства є основою доброчесності у нашому житті.

У свою чергу діяльність АТ «Магістральні газопроводи України» на всіх рівнях визначають:

чесність; надійність; відкритість та об’єктивність; неприпустимість недоброчесності у роботі товариства та стосунках з державою, діловими партнерами, третіми особами;

нетерпимість до корупції у будь-яких проявах та захисті осіб, які повідомляють про порушення у товаристві та допомагають запобігти і протидіяти корупції.

Ми спрямовані на професійне зростання та дотримуємось найвищих стандартів етичної поведінки.

Ефективна, раціональна, відкрита та чесна діяльність товариства у відповідності до чинного законодавства, на засадах доброчесності, та підтримка запровадження таких практик у ділових партнерів.

Хочу всіх запевнити, що повсякденна культура кожного працівника АТ «МГУ» ґрунтується на етичних правилах і стандартах поведінки. Кожен відповідає за дотримання корпоративних цінностей, що дозволить досягати високої ділової репутації товариства.

 

З глибокою повагою

 

В.о. Голови Правління АТ «Магістральні газопроводи України»

Олександр Лісніченко